Abone Ol

Büyük Fikirler
Küçük Porsiyonlarda

Bazen yazarın savunduğu fikri öğrenmek için
yüzlerce sayfa çevirmek gerekir.
Ama çoğu zaman bir Fiberbooks versiyonunu okumak yeter.

Fiberbooks nedir?

Iyi kitaplar güçlü fikirlerin üzerine inşa edilir. O fikirler çok değerli birer hayat tecrübesidir. Biz okurlar da bu ilham verici fikirlere ulaşmak için kitapları satın alırız. Ancak yazarın savunduğu fikri öğrenmenin bedeli çoğu zaman yüzlerce sayfa çevirmektir.

Her ne kadar bu bedeli ödemeye hazır olsak da hayatın bizim adımıza oluşturduğu öncelikler içinde pek mümkün olmayabilir.

Ancak bu durum bu kadar acıklı olmak zorunda değil. Kitaplardaki değerli fikirleri öğrenmenin ve hayatımızda uygulamanın başka bir yolu da kitabın Fiberbooks halini okumak.

Fiberbooks, kurgusal olmayan iş, yönetim, biyografi gibi alanlarda yazılmış başvuru kitaplarının 15 dakikada okunabilen kapsamlı analizlerini hazırlar.

Fiberbook, kitap okumanın yerine geçmeyi amaçlamaz. Yeni bir öğrenme deneyimi sunar.

Kim için, ne için?

Fiberbooks, her gün yeni şeyler öğrenmeye cesareti olan herkes için. Evet yeni şeyler öğrenmek çoğu zaman cesaret ister.

Fikirlerin değerini bilen okurlar, üst düzey yöneticiler, lise öğrencileri, kariyerinin başında ve öğrenmeye hevesli gençler, güçlü anneler, dünyayı değiştirmek isteyen babalar, her gün yeni bir sorunla mücadele etmeye alışmış girişimciler... Fiberbooks, her gün bir önceki günden daha iyi olmak için mücadele eden herkes için.

Kurucu - Fiberbooks
Kitaplara git